wbijam.plWiadomości dotyczące anime Kimi to Boku no Saigo no Senjou, Arui wa Sekai ga Hajimaru Seisen

[anime] Druga seria zapowiedziana!

Potwierdzono produkcję drugiej serii anime Kimi to Boku no Saigo no Senjou, Arui wa Sekai ga Hajimaru Seisen. Na tę chwilę brak szczegółów dotyczących daty premiery czy też długości serii. Gdy tylko będzie coś wiadomo, natychmiast zamieszczę stosowną informację. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 01.10.2021

[anime] Zakończenie serii i przyszłość.

Dzisiaj, wraz z odcinkiem dwunastym, końca dobiegła pierwsza seria opartego na powieści light novel autorstwa Keia Sazane anime studia Silver Link, Kimi to Boku no Saigo no Senjou, Arui wa Sekai ga Hajimaru Seisen. Jeśli pojawią się jakieś informacje o kontynuacji, natychmiast poinformuję Was o tym w Wiadomościach na stronie. Zachęcam również do oglądania innych tłumaczonych przeze mnie serii (wszystkie tytuły znajdziecie na dole prawego menu). Zapraszam do komentowania.

Dodano: 23.12.2020

[anime] Kimisen 12: „Stworzenie nowego świata przez tych dwoje”.

Już w najbliższą środę, 23 grudnia o godzinie 23:30 (15:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 12. odcinek pierwszej serii anime Kimisen zatytułowany „Stworzenie nowego świata przez tych dwoje”. „Młodsza z kandydatek do tronu, Sisbell, zostaje nakryta w niezależnym kraju na rozmowie z żołnierzem wroga. W tym samym czasie w Iskę oraz młode czarownice uderzają Zamaskowany Lord, a także tajna broń Imperium, Obiekt. Rozpoczyna się polowanie na czarownice! Czy Dziedzic Czarnej Stali z Jednostki N07 zdoła załagodzić sytuację i dać sobie więcej czasu na doprowadzenie do negocjacji pokojowych?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w środę wieczorem. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 16.12.2020

[anime] Kimisen 11: „Polowanie na czarownice”.

Już w najbliższą środę, 16 grudnia o godzinie 23:30 (15:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 11. odcinek pierwszej serii anime Kimisen zatytułowany „Polowanie na czarownice”. „Młodszej siostrze Alice, Sisbell, śnią się koszmary, w których jej matka zostaje zamordowana przez tajemniczą siłę. Gdy trzecia w kolejce do tronu księżniczka udaje się na misję do Alsamiry, nie zdaje sobie jeszcze sprawy, iż los pchnie ją tam w ramiona dawnego wybawcy. Czy Iska zdecyduje się pomóc wrogowi w ocaleniu królowej?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w środę wieczorem. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 09.12.2020

[anime] Kimisen 10: „Życzenie dziewczyny do gwiazd”.

Już w najbliższą środę, 9 grudnia o godzinie 23:30 (15:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 10. odcinek pierwszej serii anime Kimisen zatytułowany „Życzenie dziewczyny do gwiazd”. „Iska pomaga Alice oraz Rin uporać się z demonem-kolekcjonerem astralnych duchów, Salingerem, dzięki czemu szlachcianka i jej służka pozwalają szermierzowi Imperium i jego przyjaciołom bez przeszkód opuścić Niepodległe Państwo Nebulis. W tym samym czasie młodsza kandydatka do tronu, Sisbell, podsłuchuje, jak siostra rozmawia o swoim rywalu i przypomina sobie, iż to on ocalił ją, gdy była więziona w imperialnym lochu...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w środę wieczorem. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 02.12.2020

[anime] Kimisen 09: „Iska”.

Już w najbliższą środę, 2 grudnia o godzinie 23:30 (15:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 09. odcinek pierwszej serii anime Kimisen zatytułowany „Iska”. „Gdy Salinger, demon-kolekcjoner, który skradł poprzedniej królowej astralnego ducha i chce to samo zrobić aktualnej władczyni, przypiera do ściany służkę księżniczki Aliceliese, na ratunek przychodzi jej Dziedzicz Czarnej Stali z Jednostki N07 Armii Imperium, Iska. Czy chłopak zdoła powstrzymać najniebezpieczniejszego przestępcę Nebulis i ocalić swoją rywalkę?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w środę wieczorem. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 25.11.2020

[anime] Kimisen 08: „Transcendentny demon”.

Już w najbliższą środę, 25 listopada o godzinie 23:30 (15:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 08. odcinek pierwszej serii anime Kimisen zatytułowany „Transcendentny demon”. „Księżniczka Aliceliese wraz ze swoją służką zabierają uprowadzonego Iskę do królewskiego hotelu w więziennej prowincji, Alcatroz. W tym samym czasie do jednego z najlepiej strzeżonych więzień włamują się przyjaciele chłopaka z Jednostki N07 wraz ze Świętą Uczennicą, Risyą. Jaki jest prawdziwy cel podkomendnej cesarza?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w środę wieczorem. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 18.11.2020

[anime] Kimisen 07: „Najdłuższa noc Alice”.

Już w najbliższą środę, 18 listopada o godzinie 23:30 (15:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 07. odcinek pierwszej serii anime Kimisen zatytułowany „Najdłuższa noc Alice”. „Po kilku dniach poszukiwań Alice w końcu odnajduje swojego szermierza na ławeczce w neutralnym mieście Ein. I choć następczyni tronu Nebulis nie zdaje sobie sprawy z planu swojej podwładnej, gdy ta podaje wrogowi środek nasenny, Wiedźma Lodowego Kataklizmu godzi się uprowadzić chłopaka. Nieco później, w stolicy Imperium, Święta Uczennica, która zleciła Jednostce N07 misję infiltracji Niepodległego Państwa, otrzymuje od cesarza nowe rozkazy...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w środę wieczorem. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 11.11.2020
↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: pierwsza seria, openingi, endingi.
Podobne anime (isekai): Accel World, Arifureta, Danmachi, Full Dive, Genjitsu Shugi Yuusha, Goblin Slayer, Hachinan, Infinite Dendrogram, Kenja no Mago, Kimisen, Log Horizon, Made in Abyss, Mushoku Tensei, No game no life, Overlord, Re:Zero kara Hajimeru Isekai, Sentouin, Hakenshimasu!, Shinchou Yuusha, Sword Art Online, Tate no Yuusha no Nariagari, Tensei Shitara Slime Datta Ken.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail administratora strony.